Koszt wysyłki: od 11,90 zł
Kod EAN: 5901691801882
Stan produktu: Nowy
Czy szukasz najlepszego smoczka silikonowego do butelki, który ułatwi łączenie karmienia piersią i butelką? Canpol babies Smoczek silikonowy S-Shape L (średni) to wyjątkowy produkt, który został stworzony z myślą o wygodzie dziecka i spokoju rodzica. Wykonany z hipoalergicznego silikonu, przypomina kształt piersi mamy, co sprawia, że dziecko bez problemu akceptuje go podczas karmienia. To doskonały wybór dla maluszków od 6. miesiąca życia.
Czy Twój maluszek ma problemy z akceptacją smoczka? Dzięki miękkiemu, silikonowemu wykończeniu smoczek Canpol babies doskonale imituje naturalny kształt piersi mamy, co znacząco ułatwia karmienie. Dodatkowo specjalne wypustki wewnątrz smoczka zapobiegają jego zapadaniu się, co zapewnia ciągły przepływ płynów. Ten smoczek to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo – wykonany z bezzapachowego i matowego silikonu, idealnego dla wrażliwej skóry dziecka.
Czy zastanawiasz się, czy smoczek Canpol babies S-Shape L można łatwo sterylizować? Oczywiście! Smoczek jest przystosowany do wielokrotnej dezynfekcji i sterylizacji, co sprawia, że jest niezwykle higieniczny i trwały. Smoczek jest idealny do mleka i innych napojów płynnych, zapewniając średni przepływ, co czyni go idealnym dla dzieci od 6. miesiąca życia. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki, co zapewnia dodatkową wygodę i oszczędność dla rodziców.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.